אוטובוס מפואר להשכרה

 
 

אוטובוס מפואר להשכרה אוטובוסים פרטיים בכל הארץ

 
 

אוטובוס מפואר להשכרה מיועד הן עבור פגישות עסקיות והן עבור אירועים פרטיים. לא אחת מגיעים אנשי עסקים מרחבי העולם לישראל במטרה לערוך פגישות עבודה - אוטובוס מפואר המאובזר היטב נותן מענה מקיף לכלל הצרכים של אנשי העסקים המבקשים ליהנות מנסיעה איכותית ללא הפרעות. הנסיעה באוטובוס מאפשרת לאורחים להגיע לפגישת העסקים תוך שמירה על ריכוז מלא ואפשרות ליהנות מהנוף ללא צורך להיות מוטרדים מהנעשה בכביש.

בין קהל היעד ניתן למנות גם אנשים המעוניינים לשדרג אירוע משפחתי באמצעות השכרת אוטובוס מפואר. המכנה המשותף בין אנשי העסקים ובין אנשים פרטיים הוא הצורך ברכב הסעות מפואר הכולל תנאים נוחים המאפשרים להם לעבור ממקום למקום בשיא הנוחות והאיכות.

צוות העובדים שלנו עומד לשירותכם
צוות העובדים בחברתנו ישמח להעניק לכם שירות מקצועי וחוויה יייחודית הכוללת נסיעה באוטובוס מפואר- נסיעת עסקים או נסיעה לאירוע משפחתי עשויה להפוך לאירוע בלתי נשכח באמצעות אוטובוס פאר. החוויה של נסיעה באוטובוס מפואר מטעם חברתנו מאפשרת לאנשים הנאה מלאה.

מה כוללת ההסעה

יתרונו שלאוטובוס מפואר לעומת אוטובוס רגיל הוא בשלל האביזרים השונים המשדרגים את הנסיעה.כגוון :תא מטען גדול המאפשר אחסון של תיקים ומזוודות מערכת מולטימדיה איכותית, מערכת מיזוג איכותית מקרר אפשרות הטענת נייד לכל נוסע wifi מושבים נוחים ומרווחים מערכת שמע איכותית מערכת מיזוג לבקרת אקלים וכו. אוטובוס מפואר של חברת מי שי הסעות כולל את טובי הנהגים אשר עומדים לרשותם של קהל הלקוחות ומציעים להם נסיעה איכותית ברכב מפואר ומאובזר בשלל אביזרים המאפשרים נסיעה ברמה גבוהה בהתאם לדרישות הלקוחות. אוטובוס מפואר כן הוא- אוטובוס הכולל מושבים נוחים.

מילת המפתח בעת השכרת אוטובוס מפואר היא רמה גבוהה - הנהג יעמוד לרשותם של הלקוחות ויספק שירות יוצא מן הכלל תוך הקפדה על לוחות זמנים.

הסעה יוקרתית - המומחיות של חברת מי שי הסעות

הסעה יוקרתית הכוללת אביזרים מפוארים ונוחות מעל הכל היא המומחיות של חברת מי שי הסעות. חברתנו מעמידה לרשות קהל הלקוחות אוטובוס מפואר לכל מטרה, בין אם מדובר בחגיגת בת מצווה או למטרת פגישת עסקים. על מנת שתהיה לכם אפשרות ליהנות מנסיעה איכותית אנו מקפידים על הליך בחירה קפדני של צוות הנהגים במטרה לאפשר לכם נסיעה טובה ללא הפרעות. נוסף על כך, אנו מקפידים לשלוח את צוות הנהגים שלנו להשתלמויות נהיגה וכן מבצעים בדיקות מקיפות לאוטובוסים.


קצין הבטיחות שלנו אחראי על בטיחות הרכבים

חברת מי שי הסעות מקפידה על העסקת קצין בטיחות מיומן ובעל ניסיון רב אשר אחראי על בדיקת הרכבים טרם אישורם.
חברתנו מבצעת בדיקות מקיפות במטרה לבחון את כשירות הרכבים ולאפשר נסיעה בטוחה. רמת הגימור הגבוהה של האוטובוסים מאפשרת חווית נסיעה מפנקת במיוחד. האוטובוסים בחברתנו הינם אוטובוסים חדשים העומדים בתקני הבטיחות.

הדלת שלנו תמיד פתוחה

במידה והנכם זקוקים לשירות הסעות עבור אירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה או למטרת פגישת עסקי- הדלת שלנו תמיד פתוחה עבורכם. אנו מקפידים לשים דגש על שירות אדיב, איכותי תוך מתן אוזן קשבת עבור קהל הלקוחות שלנו. צוות העובדים המקצועי שלנו ניחן בסבלנות ומקצועיות רבה- הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר על מנת שתזכו ליהנות מחוויה ייחודית המתאימה לכם כמו כפפה ליד - חווית נסיעה אשר תזכר לאורך שנים ארוכות בשל תודעת שירות גבוהה של צוות חברת ההסעות המקפידים על שירות איכותי