מי שי הסעות וטיולים - הזמנת אוטובוס
כל כך ציפיתם למפגש המשפחתי הגדול והמיוחל, תכננתם לאורך ימים, שבועות, חודשים ואולי אפילו יותר איך כל המשפחה מתכנסת, איך הנינים, הנכדים, הילדים וזקני השבט מתאספים כולם בחדר אוכל ענק או בפיקניק בפארק גדול בדרום, במרכז או בצפון, איך אתם מגלים מחדש את הדוד שגר בעפולה, את האחיינית שלא ראיתם מאז שערכה מסיבת בת מצווה אי אז לפני 12 שנה או את הכלה הצעירה של בן הדוד שתמיד צחקתם עליו שיישאר רווק לנצח ואז קורה מה שקורה תמיד...אחד אחרי השני מבטלים בגלל קשיי הגעה. לאחד התקלקל הרכב, לשני יש בעיית טסט והשלישי פשוט מפחד לנסוע נסיעות בינעירוניות..וכל התכנון נהרס.
הזמנת אוטובוס היא האופציה הכי שפויה, הגיונית וידידותית לטיול משפחה אידיאלי ומושלם והיא גם תבטיח, כמעט במאת האחוזים, שרוב רובם של המוזמנים והמוזמנות לאירוע יגיעו ללא תירוצים וללא בעיות. הרי למי שנוסע באוטובוס מפנק אין בעיה של עמידה בפקקים, של חיפוש חניה, של מאבק בעייפות ובצורך להישאר ערני ובעיקר בלחץ לצאת מוקדם ולהגיע בזמן..אפשר להגיע בניחותא למקום המפגש הקרוב, לתפוס מושב מרווח וליהנות מנהיגה מקצועית ורגועה, משיחות עם בני משפחה וחברים, לשמוע מוזיקה ולהירגע לקראת הטיול העמוס, בעיקר בחוויות, שמתוכנן להמשך.
אין בכלל ספק או שאלה לגבי היתרונות המוחלטים של הזמנת אוטובוס על פני כל אופציה אחרת בהקשר של טיול משפחתי או אירוע חברתי גדול ומרובה משתתפים. אוטובוס, או מספר אוטובוסים, הצמודים אל הנוסעים לאורך ימי ומסלול הטיול, מאפשרים שינויים וגמישות בלוחות הזמנים, בגישה לאטרקציות המתגלות לאורך המסלול ובאפשרות ליצור הווי וחוויה בין כל משתתפי יום הטיול או האירוע המשפחתי, בלי להדיר מכך את האבא, האח, הסבא, האימא או הדודה שהיו צריכים לנהוג ברכב והיו, קרוב לוודאי, טרודים בכביש, בנהגים האחרים ובהגעה הבטוחה לסוף המסלול. ואסור לשכוח, כמובן, שאחרי יום נסיעה ארוך, גם בערב בני המשפחה שנהגו יהיו עייפים וטרוטי עיניים וירצו רק לשים את הראש ולישון ולא להצטרף לפעילויות, לשיחות ולכל מה ששאר המשתתפים ובני המשפחה יעשו וכך לאורך כל הטיול.
יציאה לטיול עם אוטובוס מודרני, מאובזר ומרווח ועם נהג מיומן, מקצועי ואדיב, היא הערובה והביטחון לכך שכל האירוע יהיה בלתי נשכח וייזכר לשנים ארוכות ועל מנת לוודא כי, אכן, מדובר על חברה מאורגנת ומקצועית, ועל נהגים בעלי רישיונות ואישורים כנדרש על פי חוק, לפני כל הזמנת אוטובוס יש לבדוק היטב מיהי חברת ההסעות, האם היא עומדת בכל התקנים והדרישות של החוק ושל משרד התחבורה, האם הנהגים מוסמכים ובעלי אישור נהיגה ברכב ציבורי והאם הרכבים עצמם, אותו ואן, מיניבוס, מידיבוס או אוטובוס, תלוי בגודל הרכבים הנדרשים, עברו, ועוברים, את כל הבדיקות התקופתיות הנדרשות ובעלי אישורים מתאימים לעלייה על הכביש ולהסעת נוסעים.
תכנון אירוע משפחתי גדול, ובעיקר תכנון והוצאה לפועל של טיול מרובה משתתפים, הם קשים ומורכבים, מרגע התכנון ועד לרגע ההוצאה לפועל. אנו ממליצים לכם, לפחות בשלב של תכנוני האיסוף והפיזור, ההגעה והמסלול, לפנות לאופציה של הזמנת אוטובוס ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי ותחושת ביטחון באשר לחוויה של המשתתפים ולמקסום היכולת שלהם להגיע, להשתתף השתתפות פעילה וליהנות מכל רגע.

 
 
שירותים נוספים שחברת מי הסעות:

השכרת אוטובוס 60 מקומות
הזמנת אוטובוס לתיירים