השכרת אוטובוסים לאירועים

 
מי שי הסעות וטיולים- אוטובוסים לאירועים

מי מאיתנו לא מכיר את התרחישים הללו בזמן נסיעה משפחתית לטיול או לאירוע? "שכחת לפנות ימינה", "ישנת מספיק לפני הנסיעה?", "ילדים, אתם מפריעים לאבא/אמא" ועוד ועוד משפטים וביטויים שמהווים את עיקר השיח בנסיעה שאמורה להיות מהנה, חווייתית ובעיקר משמחת..הדבר נכון כפליים כאשר גם ה-waze לא מבין להיכן אתם רוצים להגיע ומעדכן את עצמו כאילו היה מערכת סייבר של יחידה סודית בחיל המודיעין... ושלא להזכיר את העובדה שבעוד כולם ירקדו, יאכלו ובעיקר ישתו מהבר העשיר והבלתי מוגבל, דווקא אתה, או את, תיאלצו לשבת ולכרסם ירקות ולשתות מים מהולים במיץ תפוזים כדי לא להירדם בנסיעה חזרה..
אירוע אמור להיות כיף והנאה כבר מרגעי ההתארגנות והיציאה מהבית ולא סיוט ארוך שרק רוצים שייגמר, הלא כך? בדיוק בגלל זה נוסדו שירותי אוטובוסים לאירועים! כמארגני אירוע, הדאגה הגדולה ביותר שלכם צריכה להיות לא המוזיקה שתהיה באירוע, לא כמות ואיכות האוכל ולא עמדות המגנטים וכמות מצלמות הרחף באולם, אלא הנאת האורחים שלכם ויצירת חוויה בלתי נשכחת עבורם, והדבר מתחיל כבר בדרך ההגעה אליכם. באמצעות אוטובוסים לאירועים, האורחים יגיעו רעננים, מחויכים וחסרי דאגה מפקקים, בלאי רכב, עלויות דלק ובעיקר מסכנת חיים של הירדמות או איבוד ערנות בנהיגה, הם יוכלו למצות את כל המעטפת שהכנתם לאירוע שלכם, מבחינת אוכל, שתייה, ריקודים ועוד, מבלי לדאוג לשמור על חדות חושים וערנות בגלל הנסיעה בחזרה. להיפך, איזה כיף יהיה לעצום את העיניים בדרך חזרה ולא לדאוג שמא תיעצרו לבדיקת ינשוף על ידי ניידת משטרה.
הזמנת אוטובוסים לאירועים חיונית ונדרשת כאשר מדובר על אירועים המשלבים אנשים מבוגרים, שיותר קשה להם לנהוג ברכב בשעות מאוחרות או שחוויית הנסיעה ברכב משפחתי עם ילדים וצפיפות אינה טובה להם, על אירועים שאליהם מוזמנים אורחים שאין להם רכבים או שאין להם רישיון נהיגה וכך הם לא צריכים להרגיש לא נעים וסרח עודף על חברים או על בני משפחה בעלי רכבים וכך מובטח, למעשה, שיותר אורחים ומוזמנים יגיעו לאירוע כי, למעשה, כל התירוצים המקובלים הופכים ללא רלוונטיים. אין אפשרות לומר ש"הייתי מת להגיע אבל אני שפוך מהעבודה", קשה מאוד להגיד "רציתי לבוא אבל לא היה לי איך או עם מי" ובטח שמצחיק יהיה לומר "אם אני לא יכול לשתות שתי כוסות ויסקי ואיזה ארבעה רד בול וודקה, אין על מה לדבר"..תשתו, רק קחו כמה שקיות לדרך, לכל מקרה שלא יקרה..
אוטובוסים לאירועים, כאשר הם מנווטים ונמצאים בידיים של נהגים מקצועיים ומקצוענים, מבטיחים את הגעת ואת חזרת כל הנוסעים בשלום ובבטיחות מביתם לאירוע ובחזרה, את שביעות הרצון ואת חווית האורחים והמוזמנים, את השקט הנפשי בדבר הגעת ילדים או קשישים לאירוע בשעות מאוחרות ובכלל, המוזמנים לאירוע ישמחו לדעת שאתם, כבעלי האירוע והשמחה, חושבים על טובתם ועל האינטרס שלהם עוד לפני שהגיעו למקום האירוע וכבר משלב ההגעה.
אם אתם מתכננים אירוע גדול, לכל מטרה, אל תהססו לפנות לחברת שירותי הסעות לאירועים ולבדוק איך תוכלו להפוך את האירוע שלכם לאיכותי ויוקרתי יותר ואם אתם מוזמנים לאירוע, מוטב שתקדימו ותבדקו עם המזמינים האם הם דאגו מראש לקיומם של אוטובוסים לאירועים, אולי דווקא הפנייה שלכם תזכיר להם שהדרך לאירוע מושלם מתחילה כבר ביציאה אליו!