השכרת מיניבוס בזול

 

השכרת מיניבוס בעלות משתלמת – מי-שי הסעות וטיולים

 
כאשר אנו מעוניינים בהשכרת מיניבוס איכותי ויוקרתי בעלות משתלמת ובמחיר זול, עלינו לברר בשלב ראשון מהם המחירים המקובלים בשוק למיניבוסים מסוגים שונים. באופן כללי, מיניבוס מאפשר להסיע עד 20 נוסעים בו זמנית בכלי רכב בדרגות איכות שונות – ממיניבוסים פשוטים ועד מיניבוסי VIP מפוארים. הזולים יהיו, מטבע הדברים, מיניבוסים פשוטים יותר ויכללו פחות שירותים כמו מסכי טלוויזיה, חיבור אינטרנטי וכו'.

כדי לדעת מה זה "זול", כדאי קודם כל להגדיר מה מסגרת התקציב שלנו ולהשוות מחירים בין החברות השונות, כאשר רבות מהן יתהדרו מן הסתם בתואר "הזול ביותר". חשוב להשוות את היחס בין מחיר לשירות, כדי שלא ניתקע עם חברה לא אמינה ותיגרם לנו עוגמת נפש. חברה כזו עלולה להעסיק נהגים בעייתיים, לא אדיבים ובעלי הרשעות בעבירות תנועה רבות. העסקתם הופכת את הנסיעה במיניבוס הזול למסוכנת. כדי להימנע מסכנה כזאת, ראוי לקבוע פגישה אישית עם הנהג המיועד ולהסכים להעסקתו אם הוא נראה לנו מתאים, וגם לא להסכים להחלפתו ברגע האחרון על ידי נהג אחר.
 

מדוע מיניבוס זול יותר מאוטובוס?

 
הבדלי המחירים בין המיניבוסים השונים נובעים מאיכות כלי הרכב ומגורמים נוספים. נסיעה ממושכת ממרכז הארץ לערבה, למשל, תגרום לעלות גבוהה בהשוואה לנסיעה בתוך אזור המרכז. כמו כן, תוואי דרך מסובך יעלה את מחיר ההשכרה. השכרת מיניבוס זול אפשרית גם כשחותמים מול חברת ההסעות על חוזה לטווח ארוך, כמו במקרה של הסעות תלמידים לאורך שנת הלימודים או קבוצות ספורט בהתקשרות רב שנתית. קשה למצוא מיניבוסים זולים מדרגת איכות גבוהה, אבל השוואת מחירים עשויה לסייע בידיכם לאתר מבצעים מתאימים.
 

מיניבוס או אוטובוס?

 
כאשר מדובר על קבוצת נוסעים גדולה, עד 50 איש, ניתן להשכיר עבורם אוטובוס או מיניבוסים. כדי לבחור בין שתי האפשרויות, נשווה עלויות בין 2-3 מיניבוסים לאוטובוס אחד וניקח בחשבון גורמים נוספים כמו אפשרויות הפיצול בין האנשים והצורך בהעברת מידע בדרך. אם מדובר בשני מיניבוסים, חשוב שיהיה תיאום בין המדריכים כדי למנוע מצבים לא נעימים וסתירה בין דברי המדריכים. מקרים כאלה פוגעים באמינות הטיול וההדרכה. כמו כן, יש למנוע מצב של אובדן קשר עין בין נהגי המיניבוסים במהלך הדרך, בכדי לשמור על אחדות הקבוצה והחוויה המשותפת שלה.