מחירי אוטובוסים

 

מחירי אוטובוסים להשכרה – מי-שי הסעות וטיולים

 
מחירי אוטובוסים מושכרים נקבעים לפי רמת האוטובוס שבחרנו, לצורך שינוע בני אדם לאירוע או טיול. השכרת אוטובוס היא פתרון ראוי במקרה של אירוע רב משתתפים, כאשר מוטלת עלינו האחריות לדאוג להגעתם בבטחה ובנחת. כך, למשל, כאשר מדובר באירוע משפחתי כמו חתונה או בר מצווה, אשר בין המוזמנים יש אורחים מחו"ל או מאזור מרוחק. עלינו להגדיר תקציב מראש ולבחון את החלופות האפשריות. לעתים לא משתלם לשכור אוטובוס, אלא מיניבוס או מידיבוס. לעיתים מחיר שני מיניבוסים עדיין יהיה עדיף על מחירי אוטובוס אחד. באוטובוס יש התחייבות מראש למספר נוסעים שנע סביב 50. בשנים האחרונות צצו גם מידיבוסים, אוטובוסים קטנים, המיועדים לקבוצות של 20 עד 35 נוסעים ולעתים גם 40.
 

כיצד נקבע מחיר האוטובוס?

 
מחירי אוטובוסים תלויים בכמות האנשים שאמורים לנסוע בהם ובאיכות האוטובוס עצמו. יש אוטובוסים סטנדרטיים לנסיעות קצרות של תלמידים או של עובדים, ויש אוטובוסים משוכללים עבור תיירים, אנשי מקצוע או מטיילים. לכל קהל יעד יש להתאים אוטובוס שיענה על דרישותיו לשביעות רצונו, בכדי להימנע ממוניטין שלילי לחברה ומתקלות מיותרות. אוטובוסים פשוטים ישרתו הסעות שונות, ואילו הסעות לאנשי מקצוע ולתיירים יידרשו אוטובוס עם מכשור מתאים להדרכה ומערכות שמע ווידיאו עבור מצגות, הרצאות וכו'. ככל שאיכות המערכת טובה יותר, כך יעלה מחיר האוטובוס.
 

איך נשכור אוטובוס מתאים?

 
רצוי לבצע את שכירת האוטובוס לאחר פגישה מקדימה עם ראשי חברת ההשכרה ולא להסתמך על פרסומים והצעות בלבד. בפגישה כזו תוכלו להתרשם מרמתם ומאמינותם של המשכירים ולתהות על קנקנם. תוכלו גם לשאול שאלות ולשתף אותם בהתלבטויות שלכם. בפגישה תוכלו להבין מהם התנאים המלאים בחוזה ההשכרה, ולבקש תעודות יושר ותעודות המעידות על הניסיון המקצועי של הנהגים. כמו כן, חשוב לסכם את תנאי הביטוח ולראות שהתעריפים עונים על הציפיות שלכם ואינם גבוהים מדי – בעיקר כשמדובר בהסעות לבכירים או לתיירים, אשר מעלים את העלויות בהשוואה לנסיעות אחרות. במקרה של תוואי שטח קשה, עלינו לבקש הוכחות שהאוטובוסים מתפקדים בו ברמה נאותה ולא מאלצים להאט או לעצור.
 
מחירי אוטובוסים