שירותי הסעות

 

מי-שי הסעות וטיולים – הסעות עובדים

 
היום יותר ויותר חברות משכירות שירותי הסעות עובדים. זה נותן להן פריבילגיה להעסיק עובדים עד שעות הלילה המאוחרות, מעבר לשעות העבודה המקובלות במשק, או את אלו שגרים רחוק יחסית ממקום העבודה ועדיין נחוצים לתפעול העסק, הארגון או החברה.

בנוסף על כך, קיומם של שירותי הסעות עובדים בחברה מצביע על היציבות והרצינות של אותו מעסיק ועל האכפתיות שלו כלפי העובדים ורווחתם.
 

אז מה חשוב לבדוק כשמזמינים שירותי הסעות עובדים?

 
הסעות עובדים, בדרך כלל, מתבצעות במסלולים קבועים ובשעות קבועות. כשמזמינים הסעות עובדים, כדאי לוודא שברשות החברה יש מספיק מיניבוסים או מידיבוסים, ושהיא יכולה לספק את השירות בשעות ובהיקף הנדרשים.

העסקים ששירותי הסעות עובדים "תפורים" עליהם הם: חברות תעופה, ברים, מפעלים, חברות הייטק שעובדות גם במשמרות לילה, בתי קפה הפתוחים 24 שעות ביממה, מועדוני לילה וכדומה.

כשבוחרים חברה הנותנת שירותי הסעות עובדים, חשוב לבדוק שהחברה לא חדשה בשוק ושהיא בעלת מוניטין גבוה, מקצועית ורצינית. בדיקה כזאת תחסוך לכם המון כאב ראש בעתיד ותבטיח לכם שירות טוב ואמין. לפעמים כדאי אפילו להתייעץ עם מעסיקים אחרים, שכבר משתמשים בשירותי הסעות עובדים. כך תוכלו לקבל עוד חוות דעת על חברות הסעה שונות ולא לדאוג שפתאום באמצע הלילה לעובדים שלכם לא יהיה איך לחזור הביתה.

חברת מי-שי הסעות וטיולים בע"מ תספק לכם שירות הסעות עובדים בכל שעות היממה. יש לנו את הניסיון, הרכבים, הרזומה וההמלצות הנדרשות. אל תהססו – הזמינו את שירותי הסעות עובדים כבר היום והבטיחו לעובדיכם דרך בטוחה הביתה!