הסעות וטיולים בירושלים

כתבה מקצועית בנושא :

הסעות וטיולים בירושלים

הסעות וטיולים בירושלים

חברות נסיעות רבות מציעות שירותי הסעות וטיולים. לא כל חברת הסעות מציעה גם שירותי טיולים אשר מחייבים גם הדרכה וגישה ליעדים תיירותיים. חלק מחברות ההסעות מתמחות רק בהסעת עובדים למקום העבודה והביתה או בהסעת תלמידים לבתי הספר וחזרה. חברות טיולים מציעות לא רק שירותי הסעה אלא גם שירותי הדרכה וחבילות של כניסה לאתרים אטרקטיביים ולעתים גם השכרת רכב פרטי. בבואנו לבחור חברה מתאימה נברר מה בדיוק היא מעניקה לנו, מהן העלויות ושאר תנאי ההעסקה המקובלים. אין למהר לחתום חוזה לפני שכל תנאי ההתקשרות ברורים לנו בנוגע לחוזה שנחתום מול החברה לצורך נקודתי או קבוע.

על מה חשוב להקפיד

חברות הסעות וטיולים  מתחמחות לעתים בשני התחומים ולעתים רק באחד מהם. אם אנו מעוניינים בשניהם אז נוודא שצי הרכב של החברה מתאים לשתי המטרות כלומר אוטובוסים לנסיעות עירוניות וגם כאלה שמסוגלים להתמודד עם תנאי שטח קשים יותר כבישים צרים או סמטאות. נציגי החברה צריכים להוכיח לנו שהם אכן מתמחים גם בארגון טיולים במידת הצורך והצביע על נסיונם עם סוגי קהל שונים: תלמידים, מבוגרים משפחות וגמלאים. כמו כן חובה לדרוש מהאחראים תעודות בטיחות מתאימות לכלי הרכב בהם מתבצעים הטיולים ותעודות יושר לנהגים כדי להימנע מהסתבכות לא נעימה.

טילים למבוגרים

בשנים האחרונות צמח תחום הטילים למבוגרים בשיעור ניכר. מדובר באוכלוסיה המכונה "הגיל השלישי" אשר מורכבת מגמלאים מבוגרים או צעירים יותר מעל גיל 50. חברות רבות מתמחות בארגון טיולים למגזר זה ולכן כדאי לפנות אל אחת מהן במרה הצורך. הטיולים מתחלקים לסוגים שונים ובעלי דגשים שונים כמו טיולים בדגש דתי כולל אתרים קדושים וקברי צדיקים או טיולים בדגש היסטורי כמו אתרי גבורה שונים, כמובן שיש בהיצע גם טיולי אוכל ברחבי המדינה. טיולים כאלה אינם כוללים מאמץ גופני רב, בהתאם לאוכלוסיית היעד. המדריכים אמורים להיות בעלי ידע וניסיון בהדרכת מבוגרים ויש לבקש תעודות מתאימות.  כמו כן יש לתכנן את המסלול בהתחשב בכך שקצב ההליכה יהיה נמוך ולכן יש להותיר מרווחי זמן למאחרים.

עוד כתבות באתר מי שי הסעות

 

 


| בתל אביב || הרצליה || בצפון |
   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha