[ חזרה ]

111
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

הסעות למפעלים

הסעות למפעלים 

 מה זה בעצם הסעות למפעלים ? למשל אם יש לכם חברה עם המון עובדים, או שהעובדים גרים רחוק ממקום העבודה ומפוזרים זה מזה הפיתרון האידיאלי למצב זה הוא לדאוג להם שיהיה להם הסעות למפעלים . ככה אתם תהיו בראש שקט שהעובדים שלכם יגיעו בזמן לעבודה ולא התקלקל להם בדיוק האוטו או שהם איחרו לאוטובוס, ככה יש מי שאוסף אותם או ישירות מהבית או קרוב מאוד לביתוכולם מגיעים בזמן לעבודה.

 

למי טוב ותורם הסעות למפעלים ?

תחשבו קצת על העובדים שלכם שמאוד קשה להם להסתדר על הבוקר ללכת ברגל עד התחנת אוטובוס, וגם לא תמיד האוטובוס מוריד קרוב למקום עבודה ואז יש הליכה רגלית גם לשם וזה סתם יוצר לחץ ומתחים. הכי טוב והכי נכון זה לארגן הסעות למפעלים  ככה אתם מקלים על העובדים שלכם ועל עצמכם ופתרתם עוד בעיה.

 

מתי חשוב לדאוג שיהיו הסעות למפעלים ?

נגיד ובאמת ביום יום אתם לא דואגים שתהיינה הסעות למפעלים  אבל מה לגבי שבתות וחגים? הרי אין תחבורה ציבורית בשבתות וחגים וממש לא ישתלם לכם לשלוח את כל העובדים במוניות כי זה באמת יקר. הכי משתלם זה לדאוג שיהיו הסעות למפעלים  וככה אתם דואגים  שלעובדים שלכם תהיה דרך להגיע גם כשאין תחבורה ציבורית וזה גם חוסך הרבה מאוד כסף.

 

הסעות למפעלים דבר חשוב מאוד

בסופו שלדבר אם תדאגו בראש ובראשונה לעובדים שלכם ככה גם העובדים יתנו לכם תפוקה טובה יותר, אם תזלזלו או לא תשקיעו בעובדים שלכם ככה בהתאם גם תהיה התפוקה שלהם לכן לפעמים עדיף להשקיע קצת יותר בעובדים שלכם כמו בלדאוג שתיהיו להם הסעות למפעלים על מנת שגם הם יוכלו להיות יותר פרודוקטיביים. 

 

הסעות למפעלים  זה דבר הכרחי

בייחוד אם המפעלי האלה נמצאים באזורים שהם לא אזור מגורים ואז אין אוטובוסים לאזור ואז אין לעובדים שלכם איך להגיע מלבד מוניות או אוטובוסים או מיניבוסים ובמקרה הזהז הסעות למפעלים  הן דבר הכרחי!

קישור משוייך הסעות עובדים

[ חזרה ]
   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha