[ חזרה ]

3333
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

הסעת ילדים

הסעת ילדים

קמים מוקדם בבוקר ומארגנים את הילדים, צריך לבדוק שהילקוט שלהם מוכן שיצחצחו שיניים שהשיער והבגדים יראו טוב ולא כאילו זה עתה הם קמו משינה. להכין להם סנדוויצ'ים עם קצת ירקות ובקבוק מים וכמובן שישתו את השוקו שלהם על הבוקר ובתוך כל הכאוס והבלאגן הזה אתם צריכים להתקלח לצחצח שיניים לבחור בגדים ונעליים להתאפר ולהסתדר להכין לכם אוכל למהלך היום לשתות את הקפה שלכם עם איזו עוגייה בצד ולצאת כמה שיותר מהר מהבית כדי לפזר את הילדים בבית הספר ובגנים ולהספיק לעבודה בזמן לפני שהבוס מתעצבן.

מה עוזר לנו לשים את הילדים עם הסעת ילדים

התסריט הזה נשמע לכם מוכר? אז אם תריצו את התסריט חזרה אחורה תוכלו לפחות לשדרג משהו אחד וזה לדאוג שלילדים שלכם תהיה הסעת ילדים ככה במקום להיות בלחץ לעשות סיבובים בעיר כדי לשים אותם בגנים אתם שולחים אותם עם הסעת תלמידים ואז יש לכם קצת ראש שקט ותוכלו להתארגן קצת יותר בכיף ובנחת ולשתות בכיף את הקפה עם העוגיות על הבוקר. מה גם שאם יש לכם יותר מילד אחד או שהם בגילאים שונים וחלק בבית הספר וחלק בגן אתם עוד יותר מרוויחים מזה מכיוון שזה חוסך לכם הרבה מאוד זמן ודלק וזה חסכוני מאוד.

 

יתרונות נוספים עם הסעת ילדים

יש לילדים גם משהו כיפי בזה שהם נוסעים עם הסעת ילדים זה גורם להם להתגבש עם הילדים ותורם להם למעמד החברתי וגם למן תחושת עצמאות עד כמה שאפשר.

הסעת ילדים היא פיתרון טוב לכל דבר במיוחד אם אתם גרים רחוק מהבית ספר או מה גן או שאולי המקום עבודה שלכם מספיק קרוב שאתם הולכים אליו ברגל ושלהם הוא מאוד רחוק ואז אתם לא רוצים להוציא רכב בשביל להקפיץ אותם אז הסעת ילדים היא פתרון קלאס למקרה שלכם.

קישור משוייך הסעות עובדים

[ חזרה ]
   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha