[ חזרה ]

party
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

הסעה לחתונה

הסעות לחתונה

מי שי הסעות וטיולים- הסעות לחתונה

יש לכם קרוב משפחה, חבר קרוב או חברה טובה שמתחתנים? אין דבר יותר מבאס מאשר להתחיל לשבור את הראש איך להגיע, איך לחזור, האם לקחת מונית או לנסוע כטרמפ עם מישהו. אולי כבר עדיף, במקום לשבור את הראש, להגיע ברכב הפרטי שלכם ואז תצטרכו להימנע משתייה, להישאר ערניים ובינינו, ליהנות הרבה פחות מהאירוע ומהמסיבה.

למה שירות הסעות לחתונה כדאי?

עד שאחד החברים שלך מתחתן, אתה שם לו בצ'ק חצי משכורת של חודש, אם תצטרך גם לשלם, בנוסף לכל, על מונית זה יהיה מאוד מרגיז ומצד שני, לשלם כל כך הרבה כסף ולא ליהנות כמו שצריך בחתונה, לשתות עם כל החבר'ה וקצת "לתפוס ראש"?? אז למה בכלל עושים אירוע חתונה? כדי לשמוח ולשמח ואם אתם לא מצליחים לעשות זאת אז זו בעיה. אבל גם לבעיה כזו יש פיתרון. הפיתרון הוא הסעות לחתונה.

הסעות לחתונה? היום זה MUST

כבר שילמתם לצלם, לאולם, לשמלה ולחליפה, לא חסכתם על אלכוהול ועל די ג'י איכותי, מעצבת לחתונה לקחתם, בחרתם מיקום נהדר והשקעתם בהזמנות לחתונה אבל רגע, לא שכחתם משהו? מה עם הסעות לחתונה? אתם מוותרים על הדבר החשוב ביותר? חשוב שתדעו שאם יהיו לכם הסעות לחתונה או לא יהיו לכם הסעות לחתונה זה מה שיעשה את ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע בלתי נשכח. אתם דואגים להזמין אנשים לחתונה שלכם, לפחות תעזרו להם שהם יוכלו ליהנות כמו שצריך בחתונה, שיוכלו לשתות, לאכול ולשמוח ולא לחשוב כל הזמן על הדרך חזרה ואיך להגיע הביתה בשלום.

עדיין מתלבטים?

אל תחשבו פעמיים ואל תתלבטו בכל הקשור להסעות לחתונה. אחרי שהאורחים משקיעים וטורחים לבוא ולשמוח אתכם בחתונה שלכם ומשקיעים המון כסף הם לא צריכים גם לשלם על מוניות או להגיע עם רכבם הפרטי ולחוות פחות את האירוע שלכם. הסעות לחתונה הן הדרך שלכם, הזוג המתחתן, לוודא את קיום מצוות "לשמח חתן וכלה ולרקד לפניהם".

 

 

 

 


[ חזרה ]
   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha