השכרת מיניבוס

 

השכרת מיניבוס או מניבוסים

 

מי-שי הסעות וטיולים – השכרת מיניבוס

 
מיניבוסים הם כלי רכב ציבוריים, אשר מיועדים לעד 15 נוסעים. השכרת מיניבוס מיועדת לשינוע כמות כזו של אנשים למטרות שונות. מיניבוסים מתאימים, בין היתר, לטיולים עבור קבוצה קטנה של אנשים, משפחה וכן עובדי חברה או אורחים מחו"ל. הם עדיפים על אוטובוסים אם מדובר בקבוצה קטנה, שכן העלויות של שכירת מיניבוס נמוכות בהרבה מאלה של אוטובוס. מיניבוסים גם גמישים וניידים יותר ואין להם כמעט בעיות של נסיעה בסמטאות צרות או בכניסה לחניות. הם מהווים פתרון אופטימלי עבור שורת משימות, לעתים גם עבור הסעת תלמידים לבתי הספר מיעד מרוחק, וכן החזרתם הביתה. לעתים מדובר בהשכרה חד פעמית לאירוע ולעתים בעבודה יומיומית מול חברת השכרה.
 
rent
 

איתור חברה מתאימה

 
כאשר אנו מעוניינים בהשכרת מיניבוס, ישנן מספר חברות הפועלות בשוק. כל אחת מהן מדגישה את היתרונות שלה וטוענת שהיא הטובה ביותר, ולכן כדאי להסתמך גם על המלצות של יודעי דבר, מכרים ולקוחות, ולא רק על פרסומים רשמיים. כאשר מטרת ההשכרה היא הסעת אורחים מחו"ל, אשר מקום העבודה שלנו מארח, אין ספק שנרצה לעשות עליהם רושם טוב ולכן נשתדל לבחור במיניבוסים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לפני הבחירה כדאי לעשות סקר בין החברות ולקבוע פגישות אישיות עם בעליהן, כדי לדעת בדיוק במה מדובר ולהימנע מ"הפתעות" או מעוגמת נפש. כדי לבחור במיניבוס, עלינו להיות בטוחים קודם כל לגבי מספר האורחים ולהביא בחשבון ביטולים או אישורים של הרגע האחרון. עלינו לברר מהי איכות הנהגים והאם החברה מספקת גם שירותי הדרכה. מומלץ לקבל מידע מלא על כלי הרכב, מערכות המיזוג, איכות המושבים, מצבי האור והצל האפשריים מבחינת חלונות, וילונות ותאורה פנימית ומערכות המולטימדיה המותקנות בהם.
 

הסעת תלמידים לבתי הספר

 
הסעת תלמידים לבית הספר היא עבודה יומיומית ולא אירוע מזדמן. כדי לבחור חברת הסעות, נצטרך לברר בפגישה המקדימה האם החברה מתמחה בסוג כזה של הסעות ומציעה לנו תעריף נוח תמורת ההתחייבות השנתית. כדאי לשאול את הבעלים האם הנהגים הינם בעלי ניסיון ויודעים להתמודד עם תלמידים, שעלולים לעורר מהומות או לאחר בקביעות להסעות, ומהן נורמות ההתנהגות במקרה זה. הסעת ילדים היא אחריות כבדה והנהגים חייבים להיות סבלניים, אדיבים ומקצוענים בתחום זה.