נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : אוטובוס יוקרתי

אוטובוס מפואר בירושלים

... (קרא עוד...)

אוטובוסים לחתונה

השכרת אוטובוסים אם אתם עושים אירוע, או טיול לאנשהו, או חינה, או חתונה, או טיול שנתי, או נוסעים לאנשהו בקייטנה לא משנה מה אתם תצטרכו כנראה לעשות השכרת אוטובוסים. השכרת אוטובוסים היא דבר משתלם ביותר זה עדיף מאשר שכל אחד יגיע... (קרא עוד...)

bus2

אוטובוס... (קרא עוד...)

השכרת מיניבוס זול

השכרת מיניבוס זול - במחירים משתלמים כאשר אנו מעוניינים בהשכרת מיניבוס זול, עלינו לברר בשלב ראשון מהם המחירים המקובלים בשוק למיניבוסים מסוגים שונים. באופן כללי מיניבוס מאפשר להסיע עד 20 נוסעים בו זמנית בכלי רכב בדרגות... (קרא עוד...)

מי שי הסעות - השכרת מיניבוס - השכרת מיניבוסים

השכרת מיניבוס או מניבוסים מיניבוסים הם כלי רכב ציבוריים אשר מיועדים לעד 15 נוסעים. השכרת מיניבוס מיועדת לשינוע כמות כזו של אנשים למטרות שונות. מיניבוסים מתאימים בין היתר לטיולים עבור קבוצה קטנה של אנשים, משפחה, וכן עובדי... (קרא עוד...)

הסעות למפעלים

הסעות למפעלים   מה זה בעצם הסעות למפעלים ? למשל אם יש לכם חברה עם המון עובדים, או שהעובדים גרים רחוק ממקום העבודה ומפוזרים זה מזה הפיתרון האידיאלי למצב זה הוא לדאוג להם שיהיה להם הסעות למפעלים . ככה אתם תהיו... (קרא עוד...)

אוטובוס תיירים

  אוטובוס תייריםאוטובוס תיירים מיעוד בדרך כלל לאורחים מחו"ל שבאו לבקר בארץ ישראל. אוטובוסים לתיירים הינם מפוארי ונוחים יותר העונים על הסטנדרטים הבינלאומיים. אוטובוס תיירים של חברת " מי שי הסעות בע"מ" הינו מדגם "חללית"... (קרא עוד...)

שירותי הסעות

  הסעות אוטובוסיםחברת מי-שי הסעות וטיולים מציעה לכם הסעות אוטובוסים לכל רחבי הארץ.הסעות אוטובוס יכולות להיותנוחות במיוחד אם התארגנתם בקבוצה גדולה עם חברים ולאף אחד אין שום רצון להביא את האוטו. הסעות אוטובוסים יעזרו... (קרא עוד...)

חדשות אוטובוס 60 מקומות

אוטובוס 60 מקומות חדש בחברתנו-אוטובוס מפואר דגם חללית עם 60 מקומות ישיבה ותאי מטען גדולים במיוחד   מי-שי שרותי הסעות בפיסבוק בואו לבקר אותנו בפיסבוק והצטרפו... (קרא עוד...)

אוטובוס 60 מקומות

אוטובוס מפואר עם 60 מקומות ישיבה מרווח ונוח -מדובר באוטובוס שארוך במטר מאוטובוס רגיל ומספר המושבים אינו בא על חשבון הנוחות חוסך הזמנת רכב נוסף לקבוצות שמעל 54 איש ועד 60 איש בעל תאי מטען גדולים... (קרא עוד...)

מי-שי שרותי הסעות וטיולים

כאשר ההגה בידיים שלנו- אתם בידיים טובות כאשר אתם מחפשים אחר רכב להסעה/אוטובוס אשר ילוו אתכם ברחבי הארץ, אתם מחפשים את אותה תחושת בטחון ושקט אשר... (קרא עוד...)

מחירי אוטובוסים

  מחירי אוטובסים להשכרה מחירי אוטובוסים מושכרים נקבעים לפי רמת האוטובוס שבחרנו לצורך שינוע בני אדם לאירוע או טיול. השכירה היא פתרון ראוי במרה של אירוע רב משתתפים כאשר מוטלת עלינו האחריות לדאוג לבואם ולא נשאיר כל אחד... (קרא עוד...)

כל המידע על מידיבוסים

מידיבוסים  כל המידע על מידיבוסים אם אתם רוצים לנסוע לטיול כל המשפחה המורחבת או אפילו כמה חברים קרובים אבל לא בא לכם להיסחב עם מכוניות ולדאוג לגבי מי נוסע עם מי הפיתרון הכי טוב הוא לשכור מידיבוסים. היתרון של מידיבוסים... (קרא עוד...)

אתרים מומלצים

הסעות וטיולים חברת הסעות  שירותי הסעות הסעות אוטובוסים השכרת אוטובוסים הסעות לים המלח  הסעות לנתב"ג הסעה מאורגנת  הסעות מיניבוסים  הסעות vip  הסעות תלמידים הסעות עובדים  טיולית אוטובוס... (קרא עוד...)

חברת הסעות מי- שי

חברת הסעות מי- שי שירותי הסעות בע"מ הינה חברה ותיקה יחסית לחברות הסעה אחרות במשק שהוקמה בשנת 1975. תחום העיסוק וההתמחות העיקרי של חברת הסעות מי- שי הינו מתן שרותי הסעות וטיולים.   חברת "הסעות מי- שי" בעלת ניסיון מכובד... (קרא עוד...)

מידיבוס 40 מקומות

מידיבוס דומה במבנו לאוטבוס אך קצר יותר באורכו . מידיבוס נותן מענה לקבוצות של 20 עד 40 איש . יש בו את כל היתרונות שיש באוטבוס הוא גבוה מרווח.  רחב ונוח ובעל תא מטען גדולים. וכל זאת בעלות נמוכה יותר... (קרא עוד...)

טיולית

טיולית טיולית היא למעשה משאית גדולה שהוסבה לצורך הסעת נוסעים והורכב עליה מרכב נוסעים תיקני להסעת 42  נוסעים.  מושבי הטיולית הם כמו באוטובוס,בכל מושב יש חגורות בטיחות תקניות לבטיחות הנוסעים. הטיוליות בחברתנו... (קרא עוד...)

הסעות מיניבוסים

הסעות מיניבוסים חברת מי -שי מקיימת הסעות מיניבוסים, אוטובוסים קטנים בעלי 10-20 מקומות ישיבה שמתאימים ביותר לנסיעות אינטימיות בקבוצות קטנות. יש אפשרות להזמין הסעות מיניבוסים לאירועים משפחתיים וחתונות שמתקיימים רחוק... (קרא עוד...)

הסעות לכותל

הסעות לכותל הכותל המערבי הוא אתר העלייה לרגל החשוב ביותר עבור יהודים בכלל וישראלים בפרט. הכותל, שריד מאחת החומות שהקיפו את בית המקדש השני מהווה יעד תיירותי לאורך כל חודשי השנה. נערכים בו טקסי השבעה שונים של צה"ל וטקסים... (קרא עוד...)

הסעות לחרמון

הסעות לחרמון אתר החרמון הוא אתר הסקי היחיד בישראל ופתוח לציבור הרחב כל ימות השנה, אלא אם נסגר במזג אוויר סוער במיוחד. הוא מהווה אטרקציה עבור גולשים מכל רחבי הארץ וכן תיירים מחו"ל. בשל ריחוקו של האתר מאיזור המרכז מופעלים... (קרא עוד...)


   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha