נמצאו 18 תוצאות עבור חיפוש התג : טיול לירושלים

אוטובוסים לחתונה

השכרת אוטובוסים אם אתם עושים אירוע, או טיול לאנשהו, או חינה, או חתונה, או טיול שנתי, או נוסעים לאנשהו בקייטנה לא משנה מה אתם תצטרכו כנראה לעשות השכרת אוטובוסים. השכרת אוטובוסים היא דבר משתלם ביותר זה עדיף מאשר שכל אחד יגיע... (קרא עוד...)

מי שי הסעות - השכרת מיניבוס - השכרת מיניבוסים

השכרת מיניבוס או מניבוסים מיניבוסים הם כלי רכב ציבוריים אשר מיועדים לעד 15 נוסעים. השכרת מיניבוס מיועדת לשינוע כמות כזו של אנשים למטרות שונות. מיניבוסים מתאימים בין היתר לטיולים עבור קבוצה קטנה של אנשים, משפחה, וכן עובדי... (קרא עוד...)

הסעות לכותל

הסעות לכותל הכותל המערבי הוא אתר העלייה לרגל החשוב ביותר עבור יהודים בכלל וישראלים בפרט. הכותל, שריד מאחת החומות שהקיפו את בית המקדש השני מהווה יעד תיירותי לאורך כל חודשי השנה. נערכים בו טקסי השבעה שונים של צה"ל וטקסים... (קרא עוד...)

טיולית

טיולית טיולית היא למעשה משאית גדולה שהוסבה לצורך הסעת נוסעים והורכב עליה מרכב נוסעים תיקני להסעת 42  נוסעים.  מושבי הטיולית הם כמו באוטובוס,בכל מושב יש חגורות בטיחות תקניות לבטיחות הנוסעים. הטיוליות בחברתנו... (קרא עוד...)

הסעות וטיולים בירושלים

כתבה מקצועית בנושא : הסעות וטיולים בירושלים חברות נסיעות רבות מציעות שירותי הסעות וטיולים. לא כל חברת הסעות מציעה גם שירותי טיולים אשר מחייבים גם הדרכה וגישה ליעדים תיירותיים. חלק מחברות ההסעות מתמחות רק בהסעת עובדים... (קרא עוד...)

מי-שי שרותי הסעות וטיולים

כאשר ההגה בידיים שלנו- אתם בידיים טובות כאשר אתם מחפשים אחר רכב להסעה/אוטובוס אשר ילוו אתכם ברחבי הארץ, אתם מחפשים את אותה תחושת בטחון ושקט אשר... (קרא עוד...)

הסעות בירושלים - שירותי הסעות

הסעות בירושלים אם אתם מחפשים פיתרון שיהיה טוב לכל המשפחה שלך כדי לנסוע לירושלים בלי לשבור את הראש איך מביאים את כל המשפחה שלך לירושלים כדאי לבדוק על הסעות בירושלים. היום לא רק בשביל טיולי לבר המצווה לנסיעה לכותל לוקחים... (קרא עוד...)

תמונות אוטובוסים

... (קרא עוד...)

חברת הסעות מי- שי

חברת הסעות מי- שי שירותי הסעות בע"מ הינה חברה ותיקה יחסית לחברות הסעה אחרות במשק שהוקמה בשנת 1975. תחום העיסוק וההתמחות העיקרי של חברת הסעות מי- שי הינו מתן שרותי הסעות וטיולים.   חברת "הסעות מי- שי" בעלת ניסיון מכובד... (קרא עוד...)

כל המידע על מידיבוסים

מידיבוסים  כל המידע על מידיבוסים אם אתם רוצים לנסוע לטיול כל המשפחה המורחבת או אפילו כמה חברים קרובים אבל לא בא לכם להיסחב עם מכוניות ולדאוג לגבי מי נוסע עם מי הפיתרון הכי טוב הוא לשכור מידיבוסים. היתרון של מידיבוסים... (קרא עוד...)

הסעה מאורגנת

הסעה מאורגנת מחפשים הסעה מאורגנת לחתונה של קרוב משפחה? מחפשים הסעה מאורגנת לטיול עם החברה'? תשימו קץ לויכוחים מיותרים עם חברים על מי יהיה נהג תורן ביציאה קבוצתית או מי הפעם יקח את האוטולטיול בצפון. הסעה מאורגנת הינה... (קרא עוד...)

מבצעים במי שי הסעות

העברות מהמרכז לצפון/לדרום במחירים אטרקטיבים במיוחד יציאות בימי שישי וחזרה במוצ"ש לא... (קרא עוד...)

אתרים מומלצים

הסעות וטיולים חברת הסעות  שירותי הסעות הסעות אוטובוסים השכרת אוטובוסים הסעות לים המלח  הסעות לנתב"ג הסעה מאורגנת  הסעות מיניבוסים  הסעות vip  הסעות תלמידים הסעות עובדים  טיולית אוטובוס... (קרא עוד...)

מחירי אוטובוסים

  מחירי אוטובסים להשכרה מחירי אוטובוסים מושכרים נקבעים לפי רמת האוטובוס שבחרנו לצורך שינוע בני אדם לאירוע או טיול. השכירה היא פתרון ראוי במרה של אירוע רב משתתפים כאשר מוטלת עלינו האחריות לדאוג לבואם ולא נשאיר כל אחד... (קרא עוד...)

השכרת אוטובוסים

השכרת אוטובוסים לכל מטרה מסוגים וגדלים שונים לנסיעות והסעות בכל רחבי הארץ.רק אצלינו נהגים מקצועים ומנוסים בעלי תודעת שירות.ניתן לבצע הכרת אוטובוסים לצרכי הסעות עובדים,הסעות תלמידים,הסעות מיניבוסים וכו. חברת מי-שי... (קרא עוד...)

שירותי הסעות

  הסעות אוטובוסיםחברת מי-שי הסעות וטיולים מציעה לכם הסעות אוטובוסים לכל רחבי הארץ.הסעות אוטובוס יכולות להיותנוחות במיוחד אם התארגנתם בקבוצה גדולה עם חברים ולאף אחד אין שום רצון להביא את האוטו. הסעות אוטובוסים יעזרו... (קרא עוד...)

דרושים

נהגי אוטובוס בעלי ותק של 3 שנים לפחות  מאזור המרכז המכירים היטב את הארץ בעלי תודעת שרות גבוהה תנאים טובים למתאימים נהגי טיולית בעלי רשיון נהיגה לאוטובוס דרגה D עם ותק של 3 שנים לפחות בנהיגה על אוטובוס או משאית לעבודה... (קרא עוד...)

אוטובוס תיירים

  אוטובוס תייריםאוטובוס תיירים מיעוד בדרך כלל לאורחים מחו"ל שבאו לבקר בארץ ישראל. אוטובוסים לתיירים הינם מפוארי ונוחים יותר העונים על הסטנדרטים הבינלאומיים. אוטובוס תיירים של חברת " מי שי הסעות בע"מ" הינו מדגם "חללית"... (קרא עוד...)


   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha