נמצאו 5 תוצאות עבור חיפוש התג : לתל אביב

הסעות בתל אביב - מי שי הסעות

נסיעה בתל אביב היום כל אחד שמגיע לתל אביב מתחי להסתבך גם עם הפקקים וגם עם בעיות חנייה אדירות כמעט בכל רחבי העיר. זו בדיוק הסיבה שאם אתם גרים רחוק ורוצים להגיע לתל אביב תחשבו על האפשרות הנוחה של שירות הסעות לתל אביב שיכול... (קרא עוד...)

הסעת תלמידים , נסיעות לבית הספר

הסעת ילדים קמים מוקדם בבוקר ומארגנים את הילדים, צריך לבדוק שהילקוט שלהם מוכן שיצחצחו שיניים שהשיער והבגדים יראו טוב ולא כאילו זה עתה הם קמו משינה. להכין להם סנדוויצ'ים עם קצת ירקות ובקבוק מים וכמובן שישתו את השוקו שלהם... (קרא עוד...)

הסעות לחרמון

הסעות לחרמון אתר החרמון הוא אתר הסקי היחיד בישראל ופתוח לציבור הרחב כל ימות השנה, אלא אם נסגר במזג אוויר סוער במיוחד. הוא מהווה אטרקציה עבור גולשים מכל רחבי הארץ וכן תיירים מחו"ל. בשל ריחוקו של האתר מאיזור המרכז מופעלים... (קרא עוד...)

הסעות וטיולים בירושלים

כתבה מקצועית בנושא : הסעות וטיולים בירושלים חברות נסיעות רבות מציעות שירותי הסעות וטיולים. לא כל חברת הסעות מציעה גם שירותי טיולים אשר מחייבים גם הדרכה וגישה ליעדים תיירותיים. חלק מחברות ההסעות מתמחות רק בהסעת עובדים... (קרא עוד...)

הסעות תלמידים

  הסעות תלמידיםהסעות תלמידים נוצרו כשנהיה צורךלהסיע את התלמידים לבית ספר ובחזרה הביתה. לפי חוק חינוך חייבים לאפשר לתלמיד ללמוד במוסד לימודים הולם גם אם הוא נמצא במרחק רב מביתו,וכאן באות החברות שמתעסקות בסוגים שונים... (קרא עוד...)


   
* שם מלא:
* אימייל:
מוצא:
יעד:
תאריך:
שעת התייצבות הרכב:
שעת שחרור של הרכב:
סוג הרכב:
טלפון:
Captcha